Byart Tente

TENTE

Katlanır Tente, Raylı Tente, Pergola, Motorlu Tente, Kutulu Tente, 

Kasetli Tente, Çift Açılır Tente, Mafsallı Tente, Otomatik Tente, Balkon Tentesi, Gölgelik Tente, Güneşlik Tente ve Şemsiye. 

Byart; Türkiye’de edindiği tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde, uluslararası arenada faaliyetlerine başlamıştır. Toplam kapasitesinin %40'ını, başta Avrupa olmak üzere; Türki Cumhuriyetler, Orta Doğu ve Afrika pazarlarına ulaştırır. Fransa, Belçika ve Irak’ ta bulunan satış ofislerinde, Türk mühendislerin geliştirdiği yerli ürünleri, Avrupa ve Ortadoğu pazarına sunmaktadır.Kış Günlerinin Vazgeçilmezi

Soğuk havalarda dışarının keyfini sıcacık yaşatan Byart Group'un Smartroof Bioklimatik Pergola sistemleri ısı ve su izolasyonu sayesinde kış aylarında bile yaşamınıza ayrı bir konfor katar. Byart Group'un Smartroof Bioklimatik Pergola sistemleri rahatlığı ve dayanıklılığı ile yaşam alanlarında sıklıkla kullanılır. 

Kafe ve Restoranlarda Tente Kullanımı

Kahvelerini ve çaylarını yudumlarken hem kafede olup hem de dışarının enerjisi daima hissetmek isteyenler konforlarını düşündükleri için tente sistemleri olan kafeleri tercih ediyorlar. Dört mevsim konforu ve şıklığı bir arada sunan Byart Group'un tente sistemleri mekânların en çok tercih ettiği ürün oldu.

Yaz Aylarında Tentenin Faydaları

Yakıcı ve terleten o sıcak yaz aylarında kim istemez hem dışarıda olup hem serinlemek? Byart Group'un yapı ruhsatı gerektirmeden uygulanabilen tamamı otomatik açılır-kapanır şekilde tasarlanan, ergonomik ve fonksiyonel Pergoline gölgelendirme sistemleri, yaz aylarınızın serin ve konforlu geçmesini sağlar. 

Teraslarda Tente Kullanımı

Teraslar, her mevsim oturmak ve keyfini sürmek istenilen alanlardır. Terasları kalıcı olarak kapattığınızda sadece kış aylarında kullanılır. Her mevsim konforlu bir şekilde terasınızı kullanmak istiyorsanız Byart Group'un açılır kapanır tente sistemlerini kullanın. Böylece terasınızı dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Tente Türleri Nelerdir?

Türklerin hayatında çadır çok önemli bir yere sahiptir. Türkiye'nin tente üretimini gerçekleştiren ve tente çeşitlerini piyasaya kazandıran öncü firmalardan biri olan Byart Group, günümüzde bu çadırları ihtiyaca göre şekil değiştirerek ve ileri teknolojiyle tasarlayarak tente sistemlerini ortaya çıkarmıştır.

Tente Nedir?

Tente kelimesinin kökeni İtalyancaya dayanır ve çadır anlamına gelir. Mevsimsel şartların ülkemizde değişim göstermesi ile birlikte artık pek çok ürünler ihtiyaç hâline dönüşmeye başlamaktadır. Byart Tente sistemleri bu ürünlerden bir tanesi. Tente çağımızın olmazsa olmazı niteliğini taşımaktadır. 

Tente Seçimi Nasıl Olmalı?

Byart Group'un Pergoline tente sistemleri yaşam alanlarının en etkili ve en dekoratif koruma yöntemidir. Çeşit çeşit, renk renk tenteler yağmurdan, rüzgârdan ve güneşten korumanın yanı sıra güzelliği ile dikkatleri üzerine çeker. Yaşam alanları için özel yapılmış tenteler ile uğraş vermeden şık bir ortam yaratırsınız.

Tente Sistemlerinin Yapımı

Huzur verici davetkar yaşam alanları yaratmanızı sağlar. Nasıl mı? Byart Group'un Pergoline gölgelendirme sistemleri, özellikle dışarının enerjisini dört mevsim yaşam alanlarında hissetmek isteyenler için uygun hâle getirir. Byart Group'un Pergoline gölgelendirme sistemleri, özel bir sistem ile çalışır.

telefon

ANKARA: 0312 285 39 00
İSTANBUL: 0216 456 71 87

ankara

Türkocağı Cad. No: 46/A,B
Balgat/ANKARA

mail

byart@byarttente.com
istanbul@byarttente.com

whatsapp

WhatsApp
+90 530 322 45 39

facebook
instagram
linkedin
youtube

BYART TENTE

2016

Tüm Hakları Saklıdır