Byart Tente

TENTE

KAFE VE RESTORANLARDA TENTE KULLANIMITENTE SİSTEMLİ KAFELERİ MÜŞTERİLER DAHA ÇOK TERCİH EDİYOR


Kahvelerini ve çaylarını yudumlarken hem kafede olup hem de dışarının enerjisi daima hissetmek isteyenler konforlarını düşündükleri için tente sistemleri olan kafeleri tercih ediyorlar. Dört mevsim konforu ve şıklığı bir arada sunan Byart Group'un tente sistemleri mekânların en çok tercih ettiği ürün oldu.


TENTE SİSTEMİ NEDİR VE NASIL UYGULANIR?


Byart Group'un tente sistemleri alüminyum yapılı, katlanabilir, güneş ve yağmur gibi sert hava koşullarından koruyan dayanıklı bir üründür. Tekli, ikili ve üçlü formda üretilen Byart Group'un tente sistemleri her mimari yapıya uyum sağlamasıyla sık tercih edilir. Byart Group'un tente sistemleri yaz ve kış demeden ortamınıza konforu ve keyfi bir arada getirir. Keskin hatları olan bu özel ve şık tasarım, değişen mevsimlere mekânınızı hazırlarken LED aydınlatma sistemi ile lüks ve estetik bir görünüm kazandırır.


NEDEN BYART GROUP TENTE SİSTEMLERİ?


Konfor her müşteri için önem teşkil eden ve gittiği mekânlarda her müşterinin aradığı bir özelliktir. Bu durum yiyecek-içecek sektörünün duvarları kaldırıp tente sistemleriyle şeffaf mekânlar oluşturarak şık bir trend yaratmalarına olanak sağladı. Byart Group'un tente sistemlerini bulunduran mekânlar müşteri konusunda oldukça bereketlidir. Çünkü tente sistemleri açılır kapanır yapı olmasından dolayı kışın kar ve soğuk gibi etkilerden, yazın ise güneşin aşırı yakıcı etkilerinden koruyarak mekânı hava şartlarına uyumlu hâle getirir. Böylece müşterilerin konforları bozulmadan rahatça kahvelerini ve çaylarını içmesi mümkün hâle gelir ve orayı sürekli uğrak bir mekâna çevirir.


telefon

ANKARA: 0312 285 39 00
İSTANBUL: 0216 456 71 87

ankara

Türkocağı Cad. No: 46/A,B
Balgat/ANKARA

mail

byart@byarttente.com
istanbul@byarttente.com

whatsapp

WhatsApp
+90 530 322 45 39

facebook
instagram
linkedin
youtube

BYART TENTE

2016

Tüm Hakları Saklıdır