Byart Tente

TENTE

KIŞ GÜNLERİNİN VAZGEÇİLMEZİSoğuk havalarda dışarının keyfini sıcacık yaşatan Byart Group'un Smartroof Bioklimatik Pergola sistemleri, ısı ve su izolasyonu sayesinde kış aylarında bile yaşamınıza ayrı bir konfor katar.


BİOKLİMATİK PERGOLA NEDİR?


Byart Group'un Smartroof Bioklimatik Pergola sistemleri rahatlığı ve dayanıklılığı ile yaşam alanlarında sıklıkla kullanılır. Dört mevsim yaşam alanlarından rahatça yararlanmak isteyenlerin birinci tercihi olan Byart Group'un Smartroof Bioklimatik Pergola sistemleri, açılır kapanır tavanı ve su geçirmez özelliği sayesinde yağmurlu havalarda konforu toprak kokusuyla eşsiz bir keyfe çevirir. Cıvata ve vidalar paslanmaz çelikten olduğundan sert hava koşullarına karşı dayanıklı ve kaliteli yapıdadır.


BİOKLİMATİK PERGOLA'NIN FİYATI NE KADAR?


Byart Group'un Smartroof Bioklimatik Pergola sistemleri öncelikle yapılacak alanın metrekaresine göre değişiklik gösterir. Alüminyum panelleri ve paslanmaz çelik bağlantı sistemleri ile sert hava koşularına karşı dayanıklı ve kaliteli yapıdadır. Böylece verilen ücretin fazlasıyla hakkını vere Smartroof Bioklimatik Pergola sistemlerini Vertiglass cam sistemleri ile kapatmak isterseniz fiyat hâliyle biraz artacaktır.


Byart Group, müşterilerine karşı hissettiği sorumluluk duygusuyla proje-tasarım, imalat-uygulama, montaj-servis alanlarında yakından ilgilenir.


telefon

ANKARA: 0312 285 39 00
İSTANBUL: 0216 456 71 87

ankara

Türkocağı Cad. No: 46/A,B
Balgat/ANKARA

mail

byart@byarttente.com
istanbul@byarttente.com

whatsapp

WhatsApp
+90 530 322 45 39

facebook
instagram
linkedin
youtube

BYART TENTE

2016

Tüm Hakları Saklıdır